Şirketimizin hakim ortağının kurucusu adına oluşturulan Turgut Işık Vakfı, 1992 yılından beri her yıl ortalama 250 öğrenciye burs vermektedir. Vakfın gelirleri bağışlar, iştirak kazançları ve mevduat faizlerinden oluşmaktadır.

Vakfın elde ettiği gelirler çoğunlukla burs yardımı olarak orta öğretim öğrencilerine dağıtılmaktadır. Dağıtılacak gelirde fazlalık olursa muhtaç kişilere sağlık yardımı da yapılmaktadır.

Turgut Işık Vakfı’na bağış yapmak için Turgut Işık Vakfı adına açılan T. Vakıflar Bankası Ortaköy Şubesi Hesap no: 2009317 nolu hesap kullanılabilir.

 

 

Işıklar Holding olarak “Sosyal Sorumluluk” projelerine büyük önem veriyoruz.

Bu çerçevede; Ordu İli, Kabadüz ilçesindeki 2 İlköğretim Okulunun Onarım ve Çevre düzenlemesini sağladık, ayrıca 12 Km uzunluğunda bir ulaşım yolunun iyileştirmesini sağladık. 

Kahramanmaraş İli, Andırın İlçesinde ise 1 İlköğretim Okulunun Onarım ve çevre düzenlemesini yaptık, ayrıca 8 Km uzunluğunda bir ulaşım yolu yaparak bölge halkına ve yerel idarelere teslim ettik.

Bu konuda yetkililerin Teşekkür ve Takdirlerini aldık. Bugüne kadar, her konuda, gerek yerel Mülki Amirlerden ve yerel Yöneticilerden, gerekse Yöre halkından büyük yardım ve destek gördük, hepsine şükranlarımızı sunuyoruz. 

 

Galeri

 

Yukarı Çık!
Anasayfaya dön